HyperX OMEN 15-GB0004NT D2QV9EA NVIDIA GeForce RTX™5060 8GB AMD Ryzen 7 260 24GB RAM 1TB SSD 15.3 inç 2K 165Hz
Yeni
Kdv Dahil
6.587,40 TL 'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.
Kategori
Marka
Stok Kodu
D2QV9EA
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
56.665,83 TL + KDV
HyperX OMEN 15 inç Dizüstü Oyun Bilgisayarı 15-gb0004nt d2qv9ea Ürün Özellikleri
Ürün Numarası
D2QV9EA
Ürün Adı
HyperX OMEN 15 inç Dizüstü Oyun Bilgisayarı 15-gb0004nt
İşlemci Ailesi
AMD Ryzen™ 7 işlemci
Mikro İşlemci
AMD Ryzen™ 7 260 (5,1 GHz'e kadar max boost saat frekansı, 16 MB L3 önbellek, 8 çekirdek, 16 iş parçacığı)
Bellek, Standart
24 GB DDR5-5600 MT/s (1 x 24 GB)
Video Grafik
NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 Laptop GPU (8 GB GDDR7 ayrılmış)
Sabit Sürücü
1 TB PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD
Ekran
38,9 cm (15,3") diyagonal, 2K (1920 x 1200), 165 Hz'e kadar, 6,5 ms tepki süresi, IPS, mikro kenarlı, yansıma önleyici, 300 nit, %62,5 sRGB
Tuş Takımı
İşaret Aygıtı
HP Imagepad
Kablosuz Bağlanabilirlik
Realtek Wi-Fi 6 (2x2) ve Bluetooth® 5.4 kablosuz kartı
Ağ Arayüzü
Tümleşik 10/100/1000 GbE LAN
Harici Bağlantı Noktaları
Boyutlar (G x D x Y)
34,3 x 25,3 x 2,36 cm'den başlar; Paketli: 6,3 x 56,7 x 33 cm
Ağırlık
2,42 kg'dan başlar; Paketli: 3,77 kg
Güç kaynağı türü
150 W AC güç adaptörü
Pil Türü
4 hücreli, 70 Wh Lityum iyon polimer
Web Kamerası
Ses Özellikleri
DTS:X® Ultra; Çift hoparlör; HP Audio Boost; HyperX
İşletim Sistemi
FreeDOS 3.0
Optik Sürücü
Optik sürücü dahil değildir
Ürün Tasarımı
Soluk siyah Parlak boya kaplama
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
HyperX OMEN 15-GB0004NT D2QV9EA NVIDIA GeForce RTX™5060 8GB AMD Ryzen 7 260 24GB RAM 1TB SSD 15.3 inç 2K 165Hz HyperX OMEN 15-GB0004NT D2QV9EA NVIDIA GeForce RTX™5060 8GB AMD Ryzen 7 260 24GB RAM 1TB SSD 15.3 inç 2K 165Hz D2QV9EA